
Адаптер зарядний — блок живлення UGREEN CD241 Mini Type-C 20W PD білий
718 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36480
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD241 USB-C 20 W Mini PD PD3.0 Fast Charger 3A White
Удвічі менше, повна потужність заряджання
Зарядний пристрій Ugreen USB C потужністю 20 Вт може зарядити ваш iPhone 12 всього за 30 хвилин, заряджаючи від 0% до 58% блискавично — втричі швидше, ніж звичайний зарядний адаптер.
Універсальна сумісність
Блок живлення Ugreen USB C ідеально сумісний iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE, XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Plus, iPad Pro 2020/2018, AirPods Pro, MagSafe; Galaxy S20, S21, A51, A50, A40, S10, S10, S10. S9, S9. 8, Z Flip, A80, A70, A20e, M30, M20; Huawei P30, P30 Pro, P40 Pro, P20; Xiaomi Mi 9, 8, Mi 6, Mi A3, A2; Google Pixel 4, 4XL, 3XL і т.ін.
Такий легкий і такий зручний
Адаптер USB C потужністю 20 Вт має компактний і гладкий дизайн, що забезпечує максимальну мобільність. Усього 44 г, 42 х 32 х 28 мм (без штифтів). Прекрасний компаньйон удома, в офісі та на відпочинку.
Безпечно та надійно
Зарядна вилка USB C обладнана міцним і вогнестійким корпусом для ПК, а також інтелектуальним чипом для захисту від короткого замикання, перенапруги, перегрівання та перевантаження за струмом.
Один для всіх
Роз'єм USB C підтримує PD 3.0 і Quick Charge 4.0/3.0/2.0, а також функцію швидкого заряджання PPS. Отже, ваші пристрої Android, як-от Galaxy S21, S20, A51, також зможуть заряджатися блискавично.
Артикул 10220
id ci-1033677
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 718 ₴







