
Зарядний пристрій із вбудованим кабелем Type-C — HOCO C75 + 2 USB-виходи біле
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15549
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- 2 порти + кабель, спідн-с, вбудований
- Сила струму сумарна 2.4A
- Підсвітка
Тип — Зарядний пристрій, адаптер — мережевий блок живлення
Особливість із вбудованим кабелем Type-C
Hoco C75 Imperious — зарядний адаптер
- DC5V 2.4A
- EU штекер
- подвійний USB-вихід і вбудований кабель для Type-C
1. Вхід: AC100-240V, 50/60Hz, 0.4A.
2. Вихід: USB 1 / 2: DC5V / 2.4A. Загальний вихід: DC5V / 2.4A макс.
3. Штекер EU.
4. Матеріал: вогнетривкий ABS + PC.
5. Вбудований кабель для Type-C завдовжки 1 м.
6. Смарт-вихід: Intelligent Balance.
7. Розмір: 65*36*25 мм, довжина кабелю: 1 м, вага: 36г.
Бренд HOCO
Модель C75
Артикул 6931474715463
id yul-011024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 2.4 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Немає |
| USB для зарядки | 2USB |
| Доп. роз'єми | Без дод. роз'ємів |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | LED Індикатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴








