
Автовідеореєстратор Imou S400 PRO GPS 2K HD 4MP Wi-Fi
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 39730
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автовідеореєстратор Imou S400 PRO GPS 2K HD 4MP Wi-Fi
Роздільна здатність: 4 МП (2560*1440) за 30 кадрів на секунду, фокусна відстань об'єктива — 2,2 мм, РК-екран 3 дюйми (роздільна здатність 854*480), вбудований динамік і мікрофон, широкий кут огляду 123 градуси, стандарт стиснення H265, підтримка карти пам'яті до 128 ГБ, датчик G-Sensor, точка доступу Wifi, під'єднання до мобільного застосунка для перегляду на телефоні (DVR-N3 або IMOU GO)
Характеристики:
- CMOS-сенсор Sony IMX327 формату 1/2,9
- Роздільна здатність 4 МП QHD (2560x1440) за 30 кадрів на секунду
- РК-екран LCD IPS 3 дюйми (854х480)
- Розміри відеореєстратора 87*53,5*42 мм
- Вбудований мікрофон і динамік
- Потужний двоядерний процесор
- Широкий кут огляду: 123 градуси
- Запис у режимі таймлапс, точка доступу Wifi
- Під'єднання до мобільного застосунка для перегляду на телефоні. Назва програми: DVR-N3 або IMOU GO
- Датчик оброблення світла WDR: WDR автоматично вирівнює яскраве та темне освітлення для забезпечення чіткого видимого поля на яскравий день, хмарний день і вночі.
- Голосове керування
- Вбудований датчик G-sensor: автоматичне блокування відео під час зіткнення
- Розумний режим паркування
- Циклічний запис: автоматичний перезапис старих відео для перегляду без ручного втручання.
- Прямий ефір у реальному часі
- Підтримка карт пам'яті до 128 ГБ
- Вбудований Wi-Fi
- Стійкість до складних погодних умов
- Просте встановлення, повний комплект аксесуарів: відеореєстратор, тримач камери, блок живлення, кабель у комплекті
- Гарантія: 12 місяців
- Споживана потужність: ≤ 5 Вт
- Робоча температура: -20°C до +70°C (-4°F до +158 °C)
- Робоча вологість: 95% (без конденсації)
- Клас захисту: IP52
sma-lif-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Кількість камер | 1 |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Безперервна |
| Наявність GPS | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 123 град. |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Ні |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Ні |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴








