
Зарядний пристрій ANKER PowerPort 312 PowerIQ 2 виходи Type-C + USB біле
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36539
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій Anker PowerPort 312 White, 20 W
Неймовірно компактний
Компактний дизайн економить місце в сумці або під час під'єднання до розетки.
2 в 1
За допомогою портів USB-C і USB-A можна одночасно заряджати на високій швидкості до 2 пристроїв.
Висока швидкість
Підтримує швидке заряджання потужністю 20 Вт, що дає змогу зарядити ваш iPhone до 50% лише за 30 хвилин.
Універсальна сумісність
Обладнана технологією PowerIQ 3.0 для оптимального заряджання практично будь-якого мобільного пристрою, включно з телефонами, планшетами та багато іншого.
Чудова безпека завдяки MultiProtect
Має загалом 10 функцій безпеки, включно з захистом від короткого замикання, захистом від високої напруги та контролем температури для захисту вас і ваших під'єднаних пристроїв.
Перевірена сумісність:
- iPad Pro 11 дюймов / iPad Pro 12,9 дюйма / iPad mini 6 / iPad mini 5 / iPad Air 4/AirPods Pro / AirPods (1-3 поколения)/Apple Watch 1-8/UltraiPad Pro 11 дюймов / iPad Pro 12, 9 дюйма / iPad mini 6 / iPad mini 5 / iPad Air 4/AirPods Pro / AirPods (1-3 покоління)/Apple Watch 1-8/Ultra
- iPhone 15/15 Pro/14/14 Plus/14 Pro/14 Pro/14 Pro Max/13 mini/13/13 Pro/13 Pro/13 Pro Max/12 mini/12/12 Pro/12 Pro/12 Pro Max/SE (2-го поколения)iPhone 15/15 Pro/14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max/13 mini/13/13/13 Pro/13 Pro/13 Pro Max/12 mini/12/12 Pro/12 Pro/12 Pro Max/SE (2-го покоління)
Артикул B2348G21
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | PowerIQ |
- Ціна: 899 ₴







