IP-камера TP-LINK Tapo C200
Зручне відеоспостереження
Для безпеки
Домашня Wi-Fi камера Tapo C200
Виявляє рух і відправляє сповіщення
Установите камеру на вході у квартиру, будинок чи гараж, щоб гарантувати безпеку майна.
Отримайте повідомлення у разі виявлення руху. Адже це може бути як кур'єр, так і "підздрі гості". Увімкніть світлову і звукову сигналізацію, щоб відлякати небажаних відвідувачів.
Нічне бачення
Ви можете спати спокійно. Камера спостерігатиме за будинком усю ніч. Інфрачервоне нічне бачення з довжиною хвилі 850 нм підтримує автоматичний фільтр перемикання кольору в умовах низької освітленості, на відстані до 9 метрів.
Режим приватності та надійне локальне сховище
Ви можете ввімкнути режим приватності, який фізично вимкне об'єктив камери, забезпечивши конфіденційність. Карта Micro SD, встановлена в камері, дасть змогу зберігати дані локально та запобігати салатам, пов'язаним із хакерськими атаками.
Відео високої чіткості
Записуйте відео в кришталево чистій роздільній здатності 1080p.
Дивіться, що в точності відбувалося у будь-який час, коли камера була увімкнена. Будьте впевнені, що ваші діти є в безпеці.
Живе відео й аудіо
Віддалено від дому ви зможете переконатися, що ваші вихованці не перемагали. Двостороннє аудіо дасть змогу передати їм, що ви скучили (або що настав час перестати гризти диван).
Усе найважливіше — в одному торканні
Безплатний застосунок Tapo Camera забезпечить вам повне керування.
- Переглядайте попередні записи
Вибирайте потрібну камеру та дату запису.
- Встановіть розклад для періодичного
перегляду відео.Камера автоматично записуватиме відео на підставі заданого розкладу, незалежно від виявлення руху.
- Знаходьте та зберігайте заданий кут
Коли ви виберете збережене положення в застосунку, камера відразу налаштується на потрібний кут.
- Потік із декількох пристроїв одночасно
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 86.6 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 117.7 мм |
| Вага | 440 г |
- Ціна: 1 900 ₴









