4 МП IP-відеокамера IMOU з Wi-Fi IPC-K42P
Корпусна 4-мегапіксельна IP-відеокамера з Wi-Fi модулем IPC-K42P Consumer серії від виробника Imou — елегантне поєднання естетики камери в поєднанні з її компактним форм-фактором, забезпечує чудовий вибір для різних застосунків малого бізнесу та приватного застосування за доступною ціною. З її допомогою можна контролювати периметр усередині приміщення.
Камера виготовлена у форм-факторі Cube, матеріал корпусу пластик. Зовнішні інтерфейси представлені як клем із роз'ємами типу мама: живлення DC 12 В, мережевий інтерфейс RJ45, тривога 1вх/1хвих і слот для MicroSD-карти.
Одна з основних переваг камери наявність модуля Wi-Fi. Сенсор 1/3", максимальна роздільна здатність 4 МП (2560x1440px) і швидкість записування 25 кадрів/с, фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 97°. Автоматична зміна режиму день/ніч, ІЧ-підсвітка з дальністю до 10 метрів.
Хочеться зазначити деякі плюси пристрою — можливість роботи з хмарою iMOU, двосторонній аудіозв'язок, сучасний дизайн, зручне регулювання, можливість віддалено переглядати те, що відбувається на смартфон за допомогою програми DMSS.
Особливості:
- Роздільна здатність 4 Мп, 2560 х 1440
- Вбудований мікрофон і динамік, підтримка двостороннього звуку
- Підтримка Micro SD-карти до 256 ГБ
- Підтримка Wi-Fi
- Підтримка служби відеоспостереження для мобільного телефона та інтернету
Артикул IPC-K42P
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Квадратний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 52 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 97 град. |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 128 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 900 ₴












