
Внутрішній накопичувач SSD KINGSTON 2 TB NV3 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SNV3S/2000G
18 581 ₴
14 064 ₴
- В наявності
- Код: 15645
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Внутрішній швидкісний диск SSD KINGSTON 2 TB NV3 M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SNV3S/2000G
- Серійний номер: SNV3S/2000G
- Продуктивність накопичувачів PCIe NVMe Gen 4x4
- 3-річна обмежена гарантія
Вибір ідеальної флешпам'яті, USB-накопичувачів і аксесуарів для вашого мобільного пристрою дуже простий. Флешпродукція Kingston забезпечує високі швидкості, велику місткість і потужну продуктивність. Флешпам'ять Kingston — створена для вас
NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD - Високі швидкості та низьке енергоспоживання
Kingston's NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD — це нове рішення для зберігання даних на основі контролера NVMe Gen 4x4, що забезпечує швидкість читання/записування до 6000/5000 МБ/с. Новий SSD-накопичувач забезпечує нижче енергоспоживання і знижує нагрівання, оптимізуючи продуктивність вашої системи без шкоди для її ефективності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) дає змогу збільшити обсяг пам'яті до 4 ТБ2, зберігаючи місце для інших компонентів.
Оцініть швидкості NVMe за допомогою NV3.
Пропонований діапазон місткостей від 500 ГБ до 4 ТБ2 забезпечить вам достатній простір для застосунків, документів, світлин, відеороликів, ігор тощо.
Продуктивність PCIe NVMe Gen 4x4 — Ідеально підходить для високошвидкісних завдань за низького енергоспоживання
Місткість 2 ТБ
- Ідеально підходить для систем з обмеженим простором
- Легко вбудовується в конструкції з роз'ємами M.2. Чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК малого форм-фактора.
- Збільшена місткість Доступні великі місткості до 4 ТБ2, забезпечуючи вдосталь місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
Артикул SNV3S/2000G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.1 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 14 064 ₴






