Wi-Fi адаптер Asus PCE-AX3000 Bluetooth 5.0 PCI Express WPA3 MU-MIMO OFDMA
Високошвидкісний адаптер Wi-Fi
Виготовлений у форм-факторі плати розширення PCIe, адаптер PCE-AX3000 пропонує відразу два сучасних бездротові інтерфейси: Wi-Fi 6 (802.11ax) і Bluetooth 5.0. Швидкість передавання даних у бездротових мережах Wi-Fi 6 у 2,7 раза перевершує можливості мереж Wi-Fi 5 (802.11ac). Адаптер PCE-AX3000 підтримує тільки стандарт PCI-Express x1, тому його треба встановлювати в слот PCIe x1.
Ефективна робота в завантажених мережах
Комбінація технологій MU-MIMO і OFDMA забезпечує підвищену пропускну здатність і ефективніше її використання в разі бездротових мереж із великою кількістю клієнтів, що одночасно працюють*.
*Примітка: технологія MU-MIMO має підтримувати маршрутизатор і клієнтський пристрій.
Новий інтерфейс Bluetooth
Крім Wi-Fi, адаптер дає змогу наділити комп'ютер інтерфейсом Bluetooth, призначеним для бездротового під'єднання периферійних пристроїв, як-от: динаміки, навушники та ігрові контролери. Інтерфейс представлений новітньою версією 5.0, яка зазначається удвічі більшою швидкістю передавання даних і вчетверо більшим діапазоном дії, порівнюючи з попередньою.
Підтримка нового протоколу мережевої безпеки WPA3
Адаптер ASUS PCE-AX3000 підтримує новітній протокол безпеки WPA3, що додає ще один рівень захисту комп'ютера від зовнішніх атак.
Стандарт швидкості AX 3000, WPA3, Bluetooth 5.0
Артикул 90IG0610-MO0R10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 80 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення | PCI-E |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | PCI Express |
| Стандарт WiFi | 802.11 b/g/n/ac/ax |
- Ціна: 2 990 ₴







