
Масажер MiJia Mini Fascia Gun 2C MJJMQ03YM сірий
3 130 ₴
- В наявності
- Код: 36584
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Перкусійний масажер Xiaomi MiJia Massage Gun 2c (MJJMQ03YM)
Найкраще походу в масажний салон
Інноваційний перкусійний масажер має високу функціональність і ефективність масажера. Він має достатній тиск для ретельного масажу та розігрівання м'язів, має різні режими роботи та контроль потужності, водночас залишається легким і компактним. Також його висока швидкість обертання й тривалість роботи акумулятора забезпечують ефективне використання продукту впродовж тривалого часу.
Потужність до 12 кг
Перкусійний масажер Xiaomi Mijia Mini Fascia Gun 2C має потужність тиску потужних 12 кг, здатних проникнути глибоко в тканини, забезпечуючи інтенсивне оздоровлення м'язів і поліпшення загального стану. Високоефективний двигун потужністю 58 Вт, що забезпечує дивовижну швидкість обертання до 2500 обертів на хвилину, для максимального розслаблення та стимуляції м'язів.
Глибока релаксація 6 мм
Унікальна функція релаксації на глибину до 6 мм, що забезпечує інтенсивну підготовку м'язів перед тренуванням і зняття напруги після неї. Унікальна система контролю потужності за допомогою світлового кільця на задній панелі, що дає змогу точно настроїти силу та глибину масажу, досягаючи максимального комфорту.
Безшумна робота
Рівень шуму всього 40 дБ, що дає змогу насолоджуватися тихим і комфортним масажем, не створюючи додаткового шуму та зовнішніх перешкод. Можливість настроювання потужності, що дає змогу повторити попереднє настроювання сеансу масажу для швидкого та зручного початку масажу без потреби повторного настроювання.
Артикул MJJMQ03YM
id zp-7609
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вид масажного впливу | Точковий масаж, Розминання, Розтягування |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Область масажу | Спина, Руки, Комірна зона, Ікри, Верхня частина спини, Поперек, Плечі |
| Потужність | 58 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Ручне |
| Ширина | 101 мм |
- Ціна: 3 130 ₴








