
SSD накопичувач Transcend 115S (TS1TMTE115S) 1 TB
8 800 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 39831
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач Transcend 115S (TS1TMTE115S) 1 TB
Підвищте продуктивність вашого комп'ютера на новий рівень за допомогою PCIe SSD 115S від Transcend! З гладким інтерфейсом PCIe Gen 3x4 і компактним розміром M.2 2280, PCIe SSD 115S є ідеальним швидким і містким супутником для настільних комп'ютерів, ноутбуків і ультрабуків!
Артикул TS1TMTE115S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | M.2 2230 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 3200 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴




