Адаптер живлення — зарядний пристрій Essager 67W 2C+1A 3 порти
Мінізарядний пристрій на 3 виходи — за технологією GaN потужністю 67 Вт.
Адаптер живлення поєднує в собі компактність і неймовірну продуктивність в одному пристрої. Завдяки елегантному дизайну він легко поміщається в будь-яку кишеню й ідеально підходить для подорожей, ділових поїздок або повсякденного використання.
Зарядний пристрій GaN PD 3 USB заряджає будь-які пристрої, включно з ноутбуками напругою 5 В/9 В/12 В/15 В/20 В.
Завдяки передовій технології GaN (нітрид галію) цей зарядний пристрій забезпечує неймовірно високу продуктивність і ефективність. Він обладнаний п'ятьма вбудованими схемами захисту, які забезпечують надійну й безпечну роботу, завдяки чому пристрій захищений від перевантаження за струмом, перенапруги, перегрівання та коротких замикань.
1. Зарядний пристрій на основі нітриду галію потужністю 67 Вт з інтелектуальними функціями для швидкого заряджання за низьких температур, розпізнавання пристроїв і комплексного захисту зарядки.
2. Конфігурація 67 Вт 2C1A для одночасного заряджання ноутбуків, планшетів, телефонів і навушників.
3. Підтримує різні протоколи швидкого заряджання, як-от PPS, PD3.0, QC4.0 та інші, що забезпечує сумісність із широким спектром пристроїв.
4. Високопотужна конструкція для швидшого заряджання, порівнюючи зі стандартними продуктами.
5. Технологія SOC на основі нітриду галію для чудового розсіювання тепла, вищої ефективності та компактної конструкції.
6. Можливості швидкого заряджання PD: iPhone 14 до 70% за 30 хвилин, iPad до 60% за 30 хвилин, MacBook до 50% за 30 хвилин (дані лабораторних випробувань ESSAGER для довідки).
7. Відбиває розподіл потужності для кожного порту як окремо, так і в сукупності.
8. Надійний захист від короткого замикання, перегрівання, напруги, струму, електростатичного розряду та перезарядження.
- Тип: Мережеві (адаптери)
- Інтерфейси: 2 USB Type-C + 1 USB-A
- Функція швидкого заряджання: Так
- Вихідна потужність (макс.): 67 Вт
- Бренд: Essager
- Гарантія: 12 місяців
Повна назва — ESSAGER G671A2CU1 Series 3 Ports
Артикул ECT67W-LJB02-Z
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 1 110 ₴




