
Швидке автозарядне Xiaomi Mi Dual USB Car Charger 36 W QC 3.0 (CC02CZM)
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36599
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Швидке автозаряджання Xiaomi Mi Dual USB Car Charger 36 W QC 3.0 | Металевий корпус
Швидке заряджання потужністю до 36 ватів
Обидва порти USB-A підтримують швидке заряджання, під час їх одночасного використання вихідна потужність може досягати потужних 36 ватів, даючи змогу швидко зарядити два різні пристрої.
Швидке заряджання потужністю до 18 Вт
Кожен із двох портів USB-A може видавати до 18 Вт потужності, швидко заряджаючи будь-який під'єднаний пристрій, щоб навігатор не «з'їв» весь заряд під час поїздки!
Для смартфона, планшета, приставка
Заряджає всі
Зарядний пристрій Xiaomi підійде для заряджання різноманітних електронних пристроїв різних виробників. Його металеві контакти забезпечують щільну посадку в будь-якому гнізді прикурювача, а розумна електроніка дає змогу застосовувати його в автомобілях із напругою мережі 12 або 24 В.
Багатоступеневий захист і гарантія безпеки
Передова плата керування живленням забезпечує 4 ступені захисту найзаряднішого пристрою та під'єднаних до нього пристроїв, а також підвищує ефективність передавання заряду, гарантуючи спокійну поїздку та швидке заряджання.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Артикул CC02CZM BHR4185CN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Автомобільний |
| Номінальна сила струму | 4.5 А |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Потужність | 36 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 69.4 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 880 ₴







