
Камера відеоспостереження Xiaomi Outdoor Camera CW500 Dual BHR9402EU подвійна
5 500 ₴
5 335 ₴
- В наявності
- Код: 51043
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера Xiaomi Outdoor Camera CW500 Dual BHR9402EU
Камера складається з двох об'єктивів. Верхній об'єктив обертається на 180° по горизонталі та на 25° по вертикалі. Водночас нижній об'єктив може вільно обертатися по горизонталі майже на 360° (355°) і на 95° градусів по вертикалі. Всі ці чинники забезпечують гарний огляд і повний контроль над тим, що відбувається. Обидві "камери" мають об'єктиви 4 МП і діафрагму f/1,6, що дає змогу знімати з роздільною здатністю 2,5K.
Ваша безпека вночі не є проблемою
У обох об'єктивів є лампи для освітлення, але також ІЧ-підсвітка, яка дає змогу чітко бачити навіть у темряві.
Особливості : Камера обладнана спеціальним штучним інтелектом, який виявляє людей і транспортні засоби, надсилаючи повідомлення. Це можна налаштувати в застосунку Mi Home.
Безпека
У камері є спеціальний чип безпеки MJA1 вся інформація проходить через чип безпеки. Дані шифруються в процесі для забезпечення конфіденційності даних користувача. Оскільки камера встановлена зовні, вона має захист IP66, яка запобігає поломці камери в різних погодних умовах: сніг, дощ, вітер тощо.
Двосторонній зв'язок
Камера обладнана мікрофоном і потужним динаміком, що забезпечує двосторонній зв'язок. Крім того, можна почути, що відбувається ззовні за допомогою мікрофона.
Під'єднання
Під'єднатися можна за допомогою фірмового застосунка Mi Home на смартфонах, планшетах і телевізорах. Ви можете також під'єднатися через HyperOS Connect. Камера також підтримує технологію WiFi 6 для надійнішого сигналу та зменшення затримок, а також приєднується до мереж 2,4 ГГц і 5 ГГц. Якщо доступ до інтернету складний, можна використовувати дротове з'єднання.
Xiaomi CW500 Dual: пара сенсорів, відео 2K і потужні діоди
Один датчик є статичним, а інший рухливим. Так можна коротко описати технологічний принцип нової камери безпеки від Xiaomi, яка покращує вбудовані функції за допомогою подвійного датчика. Це зовнішня камера, що є продовженням оригінальної моделі Xiaomi CW500 з одним датчиком. Крім того, китайський виробник також зробив ставку на вигідне співвідношення ціни та якості або цікаві функції, як-от розпізнавання руху, обличчя або уповільненого знімання. Покращена модель Xiaomi CW500 Dual пропонує кілька датчиків, що пропонують максимум роздільну здатність 2,5 K (до 4 мільйонів пікселів). Обидва датчики фіксують довкілля під різними кутами, розширюючи загальне поле огляду безпеки камери. Вони також мають поворотні шарніри до 180 або 355°.
Ступінь захисту IP66, порт Ethernet і подвійне під'єднання Wi-Fi
Кожна з цих камер також містить два потужні білі світлодіоди, а також два датчики нічного бачення. Діафрагма f/1.6 це також сприяє підвищенню якості, тоді як він може автоматично вмикати вищезгадані вогні навіть у нічному режимі, коли він виявляє людину або транспортний засіб, коли робить кольорову світлину. Ви можете настроїти індивідуальні режими знімання через застосунок виробника, куди ви також отримуватимете повідомлення про події у вашому регіоні.
Завдяки тому, що ця модель призначена переважно для зовнішнього використання в екстер'єрі, також підвищена стійкість до води та пилу, навіть із сертифікатом IP 66.
Він подбав про подвійний режим Wi-Fi (2,4 ГГц + 5 ГГц).
Перевагою є можливість під'єднання мережевого кабелю через Порт Ethernet (RJ45). Ви також можете під'єднати камеру до інших пристроїв в екосистемі Xiaomi, як-от планшет або смарт-телевізор.
На жаль, пряма підтримка функції PoE досі немає.
Ви також можете переглядати записи на цих пристроях.
Можна згадати інші функції - чіп безпеки Mijia від Xiaomi, для захисту ваших даних, а також звукове або світлове попередження у разі виявлення вищезгаданого обличчя або транспортного засобу.
Програмне забезпечення, що розпізнає ці об'єкти та суб'єкти, працює за принципом штучного інтелекту (II).
Артикул BHR9402EU , MJSXJ08HL
id ksm-00 ci-1104327
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 1.6 мм |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 95 град. |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 189.6 мм |
| Ширина | 177.9 мм |
| Висота | 98 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 335 ₴






