Мережевий зарядний пристрій OPPO SuperVOOC 45 W / White / Power Adapter
UA UCRF — офіційна українська гарантія
Швидке заряджання для швидкого заряджання
Нова технологія SuperVOOC Super Flash Charge забезпечує максимальну потужність заряду 45 Вт. Ваш телефон готовий до роботи, поки ви насолоджуєтеся чашкою кави.
Офіційні аксесуари для високої безпеки, 10 рівнів захисту:
Захист від перенапруги, захист від перегрівання, захист від перевантаження від струму, захист від короткого замикання, захист від зниженої напруги, захист від електромагнітного поля, захист від удару блискавки, захист від аномалій імпедансу колії, захист кабелю передавання даних.
Артикул 6932169343428
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴





