
IP камера Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF (2.8мм)
3 816 ₴
3 676 ₴
- В наявності
- Код: 51111
- +380 (67) 249-48-482ий номер
2 МП IP-камера Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF (2.8 мм)
IP-камера Hikvision DS-2CD1023G2-LIUF (2.8 мм) підтримує різні стандарти стиснення відео для ефективного керування потоками даних. Об'єктив 2,8 мм забезпечує широкий кут огляду, а інфрачервоний діапазон до 30 метрів і біле світло на відстані до 20 метрів гарантує якісне відеоспостереження як удень, так і вночі. Крім того, камера підтримує карти пам'яті до 256 ГБ для локального записування відео, а вбудований мікроконтролер і підтримання служби Hik-connect роблять її зручною у використанні та настроюванні. Камера має функції виявлення руху людини й автомобіля, а також стандартами пилонепроникності IP67.
Особливості:- Циліндрична IP-камера 2 МП
- 1/2,9| CMOS-сенсор з прогресивною розкруткою
- Стандарт сжатия H.265, H.265+, H.264, H.264+;
- Підтримує 2 потоки даних
- Колірна чутливість: 0,005 люкс @ (F1.6, AGC ON)
- DWDR з заглушенням задньої підсвітки, BLC, 3D DNR
- Максимальна роздільна здатність 1920 × 1080 за 25/30 кадрів на секунду
- Об'єктив 2,8 мм
- Інфрачервоний діапазон 30 м/біле світло Дальність дії 20 м
- Підтримка карти пам'яті до 256 ГБ, можливість запису відео
- Вбудований мікроконтролер
- Підтримка служби Hik-connect
- Підтримка подій: виявлення руху людини/автомобіля
- Стандарт пилонепроникності IP67
- Стандарт 802.03af Живлення 12 В/PoE
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 69 мм |
| Вага | 265 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
- Ціна: 3 676 ₴




