
Автомобільний органайзер Xiaomi Yopin Shoco Car Trunk Storage Box (6973907631261)
5 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51117
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний органайзер Xiaomi Yopin Shooco Car Trunk Storage Box
У салоні автомобіля вічно бракує місця для будь-яких потрібних дрібниць, а в бардачку не завжди зручно їх зберігати. Хочеться, щоб усе колілося на місці та водночас було під рукою.
Органайзер призначений для забезпечення порядку в багажнику автомобіля. Обладнаний відкидною кришкою і здатний приховати в собі всі необхідні в дорозі речі.
Органайзер виготовлений із високоякісної екошкіри, що надає йому елегантного вигляду.
Усередині можливо встановити перегородку для роздільного зберігання речей.
Характеристики
Тип: Автомобільний органайзер
Тип корпусу: складаний
Місце встановлення: салон, багажник
Склад: пластик, штучна шкіра.
Розмір см: 55х30х32
Колір: чорний
Артикул 6973907631261
id itm-53720
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Органайзер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Youpin |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 400 ₴





