
Зарядний пристрій 4 порти 45W Hoco C127a набір з кабелем Type-C to Lightning
578 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15817
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий адаптер + кабель 4 порти 45 ватів Hoco C127a — набір для швидкого заряджання
Швидкий зарядний пристрій бренда ХОКО, обладнаний роз'ємами 1*USB-C + 3*USB на 45 ватів сумарно
- Бренд: HOCO
- Швидке заряджання QC| PD: Є
- Дод. роз'єми: Type-c
- Кабель у комплекті: є
- Потужність (W): 45W
- Сила струму (А): 3.0A
- Тип ЗП — Універсальний
- Комплект. Набор с кабелем Type-C to Lightning
- Вихід USB-A 3 штуки + Type-C
- Протокол заряду QC 2.0/3.0
Артикул 6942007607933
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴







