Жесткий диск Seagate One Touch with Password 1 TB (STKY1000401)
Форм-фактор:2.5;
Місткість накопичувача:1 ТБ
Інтерфейс: USB
Стандарт USB:3.0
Живлення: порт USB
Кабель у комплекті:; USB Micro-B; USB-A
Матеріал корпусу:; пластик
Колір: сріблястий
Вага: 148 г
Артикул STKY1000401
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 148 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴







