
Зарядний пристрій ANKER Wall Charger 2xUSB-C + USB-A PowerPort 336 67w (A2674G11)
3 574 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39366
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій ANKER Wall Charger 2xUSB-C + USB-A PowerPort 336 67w (A2674G11)
Швидке заряджання для 3 пристроїв
Завдяки 2 портам USB-C і 1 порту USB-A можна легко заряджати телефон, планшет і ноутбук за допомогою одного зарядного пристрою.
Під'єднайте один пристрій для заряджання до 67 Вт
Двопортове заряджання максимальною потужністю 65 Вт: незалежно від того, використовуєте ви обидва порти USB-C або комбінацію портів USB-C і USB-A, насолоджуйтеся швидким і ефективним заряджанням із максимальною потужністю 65 Вт.
Ультракомпактний дизайн
Відчуйте виняткову потужність компактного зарядного пристрою, який на 51% менший від оригінального зарядного пристрою MacBook потужністю 67 Вт — ідеально підходить для того, щоб брати із собою куди завгодно.
Повний захист
Система безпеки ActiveShield 2.0 гарантує безпечне та захищене заряджання, що дає змогу вам впевнено живити свої пристрої.
Артикул A2674G11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 3 574 ₴


