
Зарядний пристрій — адаптер живлення з кабелем C-C — HOCO CS27A Supply charger 67W 4 порти
782 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15866
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій — адаптер живлення з кабелем C-C — HOCO CS27A Supply charger 67W 4 порти
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS27A розроблений із використанням сучасних технологій для ефективного й безпечного заряджання портативних ґаджетів. Воно виділяється компактними розмірами за високої потужності, виняткової надійності та підтримки найпоширеніших протоколів швидкого заряджання.
Особливості та переваги зарядного пристрою Hoco CS27A:
- 4 порти — 1 спідн-а + 3 спідн-с
- Потужність 67 ватів
- Вишуканий дизайн з оригінальною хвилястою текстурою
Нікельована мережева вилка стандарту EU та широкий діапазон вхідної напруги - 100-240V (AC).
Корпус із надійної комбінації міцного ABS пластику та вогнестійкого полікарбонату.
Багаторівнева система захисту від перегрівання, перевантаження за струмом, стрибків напруги та короткого замикання.
Комплектується надійним кабелем Type-C — Type-C завдовжки 1 метр.
Мережевий адаптер Hoco CS24A стане ідеальним вибором для ефективного, безпечного заряджання величезної кількості портативних ґаджетів: від смартфонів до бездротових навушників.
Артикул 6942007639842
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 782 ₴







