
Жорсткий диск 3.5 дюйма 8 Tb Seagate IronWolf SATA3 256Mb 7200 rpm (ST8000VN004)
19 077 ₴
- В наявності
- Код: 51168
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жесткий диск Seagate IronWolf HDD 8TB 7200rpm 256MB ST8000VN004 3.5" SATAIII
Витривалі. Готові до роботи. Масштабовані.
Накопичники серії IronWolf от Seagate створені спеціально для сховищ NAS. Вони забезпечують постійну роботу та підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість і надійність системи. Багатокористувацька технологія та високий ліміт робочого навантаження забезпечують продуктивність і масштабованість, необхідні для успіху вашого підприємства.
AgileArray та міць IronWolf для вашого сховища NAS
Накопичувачі IronWolf підтримують технологію AgileArray, що забезпечує максимально ефективну роботу в NAS завдяки балансуванню диска, оптимізації для RAID-масивів і економії електроенергії.
- Балансування у двох площинах і датчик обертальної вібрації знижують рівень вібрації в корпусах NAS з декількома відсіками, гарантуючи стабільну продуктивність і надійність
- Оптимізація для RAID-масивів підвищує цілісність даних, продуктивність і надійність системи завдяки функції відновлення після помилок
- Технологія економії електроенергії дає змогу витрачати її максимально ефективно
Багатокористувацька технологія відкриває нові можливості
Багатокористувацька технологія відкриває нові можливості використання NAS. Вона підвищує ліміт робочого навантаження IronWolf, даючи змогу кільком користувачам одночасно працювати із сервером мережевого сховища. Якщо ви творчий працівник або господар підприємства малого бізнесу, IronWolf — це те, що вам потрібно.
Дайте волю творчості з IronWolf і NAS
У вас творча професія? З місткою надійною системою зберігання даних ви зможете працювати де завгодно та встигати все вчасно. Диски IronWolf для NAS забезпечують цілодобовий віддалений доступ, резервне копіювання й обмін файлами, щоб ви могли легко ділитися ідеями. До того ж, завдяки широким можливостям масштабування накопичувачі IronWolf дають змогу нарощувати місткість систем зберігання даних у міру зростання компанії.
Грайте більше з NAS на базі IronWolf
Сучасні ігрові приставки широко використовуються як домашні мультимедійні сервери, проте обмежена місткість часто не дає змогу зберігати на них усі потрібні файли. Ми розв'язали цю проблему: тепер геймери можуть перемістити всю музику та відео в сховище NAS на базі дисків IronWolf. Використовуйте свою приставку максимально.
Артикул ST8000VN004
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для сервера |
| Об'єм накопичувача | 8000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 210 Мб/сек |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146.99 мм |
| Ширина | 101.85 мм |
| Висота | 26.11 мм |
| Вага | 722 г |
- Ціна: 19 077 ₴



