Поворотна домашня Wi-Fi камера TP-LINK Tapo C211
Поворотна домашня Wi-Fi камера
- Висока роздільна здатність 2K 3 МП: зафіксуйте кожну деталь у своєму домі за допомогою кришталево чистого відео високої чіткості 2K за допомогою цієї внутрішньої камери безпеки.
- Вгору, вниз, усюди: дивіться все по всій кімнаті або доріжці з кутом огляду 360° по горизонталі та 114° за вертикаллю з панорамуванням/наклоном.
- Виявлення та миттєве сповіщення: отримуйте миттєві push-повідомлення, коли виявлено рух або людину, підпишіться на Tapo care для виявлення дитячого плачу.
- Нічне бачення до 9 метрів: ніколи не проґавте події, що відбуваються навіть вночі.
- Точне відстеження руху: фіксує й стежить за об'єктом, щоб тримати його в полі зору та стежити за подією.
- Двостороннє аудіо: забезпечує спілкування в реальному часі через вбудований мікрофон і динамік.
- Зона конфіденційності: встановіть настроювані зони блокування, щоб певні місця не закладалися, так що вам ніколи не потрібно турбуватися про витік особистих моментів.
- Загальний доступ до пристрою: перегляд каналу Wi-Fi з двох різних смартфонів. Тепер і мама, і тато можуть бачити те, що відбувається вдома, за допомогою однієї камери.
- Захищене локальне або хмарне сховище: безперервно зберігайте відзнятий матеріал на карту microSD обсягом до 512 ГБсют або підпишіться на Tapo Care для хмарного сховища.
- Голосове керування: працює з Google Assistant і Amazon Alexa, щоб звільнити ваші руки.
Неперевершена роздільна здатність 2K 3MP
Записуйте всі прекрасні моменти життя за допомогою приголомшливого надчіткого об'єктива 2K. Ви ніколи не проґавите ці найдрібніші деталі.
Виявлення дитячого плачу за допомогою розширеного нічного бачення ваші додаткові очі та вуха
Завдяки вдосконаленому нічному вигляду та розпізнаванню дитячого плачу камера Tapo забезпечує цілодобовий догляд за дитиною.
Виявлення людей і руху
Отримуйте миттєві повідомлення про виявлення людини або руху. Ви також можете настроїти налаштовувані зони виявлення руху, щоб повідомляти вас тільки про важливі речі.
Точне відстеження руху
Стежте за діями
Коли виявлено рух, відстежує об'єкт і стежить за ним, щоб тримати його в полі зору.
Двостороннє аудіо
Використовуйте чіткий двосторонній звук, щоб спілкуватися з допитливими сусідами кімнатою, сім'єю або навіть бешкетними хатніми тваринами.
Захистіть свою конфіденційність від самого початку
Зона конфіденційності
Встановіть зони блокування, які можна налаштувати, щоб певні місця не закладалися, тому вам ніколи не потрібно турбуватися про витік особистих моментів.
Гнучкі можливості зберігання
Зберігайте відео на мапу microSD (до 512 ГБ) або за допомогою хмарних служб зберігання даних Tapo Care.
Артикул 4895252502060
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 114 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 86.6 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 117.7 мм |
| Вага | 192 г |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 290 ₴










