IP-камера TP-LINK Tapo C310 вулична Wi-Fi камера
Розумна. Надійна. Проста.
Захист вдень і вночі. Вулична Wi-Fi камера.
Push-повідомлення у разі виявлення руху
Отримання повідомлень на смартфон у разі виявлення руху дасть змогу тримати ваш будинок під захистом.
Висока роздільна здатність 3 Мп
Завдяки роздільній здатності 3 МП зображення Tapo C310 вражає чіткістю й дає змогу розгледіти найдрібніші деталі.
Дротове або Wi-Fi під'єднання
Кілька варіантів встановлення завдяки можливості під'єднати камеру через кабель Ethernet або через Wi-Fi.
Всепогодний корпус класу IP66
Tapo C310 буде чудово працювати навіть у суворих погодних умовах.
Двосторонній аудіозв'язок
Двосторонній аудіозв'язок дасть змогу спілкуватися з кур'єрами та іншими гостями звідки завгодно.
Надійне та зручне локальне сховище
Відеозаписи 3 МП зберігаються безпосередньо на локальну карту MicroSD.
Чітке нічне бачення
Видимість на відстані до 30 метрів навіть у непроглядній темряві.
Автоматична сигналізація
Автоматична світлова та звукова сигналізація для відлякування непроханих гостей у разі виявлення руху.
Кришталево чисте зображення з роздільною здатністю 3 МП.
Дротове або бездротове під'єднання: через кабель Ethernet або Wi-Fi.
Нічне бачення: видимість до 30 метрів навіть у повній темряві.
Push-повідомлення на смартфоні у разі виявлення руху.
Сигналізація: світлові та звукові ефекти для відлякування непроханих гостей.
Двосторонній аудіозв'язок: зв'язок через вбудований мікрофон і динамік.
Локальне сховище дасть змогу зберігати відео на карті MicroSD обсягом до 128 ГБ.
Голосове керування: працює з Google Асистентом
Артикул 6935364010911
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Застосування | Внутрішня |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.89 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 103.4 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 64.3 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 494 ₴








