
Блок-адаптер мережевий + кабель набір HOCO Rapido C80A 2 виходи USB + Type-C 20 W білий
347 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15911
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій HOCO Rapido C80A 2 виходи USB + Type-C 20 W білий
ТИП — СЗП + кабель, зарядний пристрій — набір, Адаптер мережевий зі шнуром
Бренд HOCO
Модель Rapido C80A
Адаптер живлення з кабелем — комплект Hoco C80A Rapido — PD20W + QC 3.0 wall charger
Виходи — порти — 2 штуки — USB/Type-C
Євровилка — EU plug
набор - set with Type-C to Lightning cable
1. Матеріал: вогнетривкий PC.
2. Розмір: 85*46*25мм. Вага одного зарядного пристрою: 46 г. Вага набору з кабелем: 72 г.
3. Вихід: USB-QC 18W, Type-C – 9V / 2.222A, 12V / 1.67A (PD 20W). Загальний вихід: 5V / 3.1A.
4. Підтримка для PD3.0, for QC3.0/QC2.0, для Huawei FCP, для Samsung AFC та інших протоколів швидкого заряджання.
5. EU штекер.
6. Набір із зарядним кабелем для Lightning на Type-C PD завдовжки 1 м.
Колір білий
Штрих код 6931474740526
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOCO |
| Сила струму (А) | 3.1 A |
| Швидка зарядка QC|PD | Да |
| USB для зарядки | 1USB |
| Доп. роз'єми | Type-c |
| Зарядка за технологією QI | Немає |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Потужність (W) | 20W |
- Ціна: 347 ₴






