
Зарядний пристрій — блок швидкого заряджання 1 USB-C Baseus GaN5 S Fast Charger 30 W (P10162504523-00) purple
775 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15924
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій — адаптер Baseus GaN5s 30 W (P10162504523-00) 1Type-C фіолетовий
Мережевий зарядний пристрій 1x Type-C зі швидким заряджанням GaN5 Fast Charger 30 W блок живлення фіолетовий, Baseus (P10162504523-00)
Компактний зарядний пристрій від Baseus для швидкого заряджання на 30 Вт спеціально розроблений для забезпечення оптимальної продуктивності.
Цей блок живлення обладнаний технологією GaN. Адаптер компактніший, ніж традиційні зарядні пристрої та менше гріється під час роботи. Через рекордно маленьких габаритів пристрою, його зручно використовувати під час подорожей.
Цей зарядний пристрій обладнаний вбудованими функціями безпеки, як-от захист від перевантаження, короткого замикання, перегрівання.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 (mini) це ефективний і зручний адаптер для швидкого заряджання.
Зарядний пристрій BASEUS GaN5S Fast Charger 1C 30 W Midnight Purple (P10162504523-00) — повна назва
Колір — фіолетовий
В оригіналі назва за виробником Midnight Purple
Штрих код 6932172648657
Артикул P10162504523-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 48 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 775 ₴







