Екшн-камера Insta360 X4 8K Standard Bundle (CINSABMA)
Insta360 X4 — це панорамна екшн-камера, здатна знімати відео з розширенням 8K30 360°, для більшої деталізації та чіткості в режимах із подвійним або одинарним об'єктивом. Обладнана програмним забезпеченням на основі штучного інтелекту для створення динамічного контенту в будь-якому середовищі. X4 також має оновлений міцний дизайн, корпус водонепроникний на глибину до 10 метрів і оновлену батарею на 2290 mAh для збільшення часу роботи, до 70 хвилин безперервного запису відео. Камера також підтримує 4K 100FPS для суперповільних кадрів. Режим Me, який записує відео з кутом огляду 170°, ідеально підходить для відео від першої особи з використанням монопода.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD, Full HD, 4K UHD |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 123 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Вага | 203 г |
- Ціна: 26 400 ₴







