SSD накопичувач ADATA SD620 2TB USB3.2 520 / 460Mbs
Це ідеальний привод для всіх. Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen2 цей накопичувач забезпечує блискавичне передавання даних. Вона досягає 520 МБ/с. Це означає, що передавання файлів відбувається не тільки швидко, але й надзвичайно легко. Стійкий до ударів і падінь із висоти до 1,22 м, відповідає стандарту MIL-STD. У результаті ADATA SD620 надійний і безпечний навіть у складних умовах.
Ідеально підходить для ігор останнього покоління. Отже, забезпечується плавність і швидкість роботи. Крім того, він сумісний із різними операційними системами та комп'ютерними платформами. Виберіть ADATA SD620, щоб насолодитися найвищим рівнем надійності та продуктивності.
Артикул SD620-2TCBK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 460 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 55 г |
- Ціна: 7 990 ₴






