
Зарядний пристрій — блок живлення ANKER PowerPort 521 Nano Pro Power IQ 2 виходи Type-C білий (A2038G21)
2 270 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32077
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій — блок живлення ANKER PowerPort 521 Nano Pro Power IQ 2 виходи Type-C білий (A2038G21)
Максимальна потужність заряджання 40 Вт.
Заряджайте MacBook Air на повній швидкості, під'єднавшись до будь-якого порту.
Одночасне заряджання.
Заряджайте iPhone 13 і iPad одночасно на повній швидкості.
Розширені функції безпеки.
Обладнаний нашою системою безпеки ActiveShield, що забезпечує покращений захист. Має динамічний датчик температури, що активно відстежує температуру, і чип Power Tuner, що регулює вихідну потужність для захисту під'єднаного пристрою.
Артикул A2038G21
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Потужність | 40 |
| Колір | Білий |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | Мережевий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴





