
Спортивна камера — екшн Hoco DV101 dual color screen чорна
2 580 ₴
2 054 ₴
- В наявності
- Код: 32199
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Спортивна камера — екшн Hoco DV101 dual color screen чорна
-
Екшн-камера HOCO DV101 стане Вашим надійним супутником під час подорожей та занять екстремальними видами спорту. Ґаджет допоможе Вам зафіксувати всі яскраві моменти в чудовій якості.
Особливості моделі
Технологія WDR (широкий динамічний діапазон) дає змогу робити фотографії в місцях із незбалансованим освітленням. Ще однією особливістю цього спорт-камера є функція таймера, який можна встановлювати на час від 3 до 20 секунд.
Висока якість знімання
Камера підтримує знімання відео з роздільною здатністю 4К і частотою 120 кадрів на секунду. Максимальна роздільна здатність для фото становить 16 мегапікселів. Девайс має широкий кут огляду 150°. Мікрофон ефективно пригнічує всі небажані шуми. Хай що Ви зніматимете, DV101 надасть Вам найкращий результат.
Налаштування й керування
Пристрій обладнаний 2 IPS HD-екранами з діагоналлю 1,3 дюйма (спереду) і 2 дюйми (ззаду). Дисплеї виводять деталізоване зображення, даючи змогу Вам настроювати різні параметри в режимі реального часу. Ви можете регулювати значення ISO, баланс білого, експозицію, різкість тощо.
DV101 легко керується за допомогою 4 клавіш на корпусі. Завдяки наявності Wi-Fi модуля можна проводити онлайн-трансляції з камери, налаштовувати її через смартфон. Це робить використання ґаджета максимально простим і функціональним.
Встановлення камери
Камеру можна встановити в будь-якому положенні або прикріпити її до шолома, керма мотоцикла або велосипеда. Міцний водонепроникний кейс дає можливість занурювати девайс у воду на глибину до 30 метрів.
Додаткові характеристики
Батарея ємністю 900 мА·год забезпечує 1.5 години безперервного використання DV101. Заряджання здійснюється через кабель Type-C, який входить до комплекту. Ви можете збільшити обсяг пам'яті камери, вставивши в неї картку MicroSD або TF (до 128 ГБ). Також є порт HDMI.
Комплектація
- камера;
- водонепроникний кейс;
- кріплення;
- ремінці та липкі фіксатори;
- акумулятор;
- зарядний кабель Type-C;
- інструкція.
Характеристики:
- сенсор: Sony175 (800 Вт пікселів);
- екран: IPS HD 1,3" спереду, 2" ззаду;
- розширення відео: 4К (3840х2160);
- роздільна здатність фото: 16 Мп;
- кут огляду: 150°;
- частота кадров: 120 FPS;
- режими таймера: 3-5-10-20 секунд;
- ємність акумулятора: 900 мА·год;
- макс. час роботи: 1.5 години;
- розмір виробу: 60*43*31 мм;
- вес изделия: 58 г.
Артикул 6942007616805
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD, 4K UHD |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 16 Мп |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| Сенсорний екран | Так |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 31 мм |
| Вага | 58 г |
- Ціна: 2 054 ₴








