
Камера відеоспостереження зовнішня XO CR06 вулична зовнішня бездротова
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 32200
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера відеоспостереження зовнішня XO CR06 вулична зовнішня бездротова
Камера XO CR06 Star 400W Pixel — це двоекранна бездротова камера, яка підтримує 2.4 G WiFi та Bluetooth. Вона ідеально підходить для домашнього моніторингу та гарантування безпеки.
Основні функціональні можливості:
- Режим мережі: CareCam PRO (одночастотний 2.4 G)
- Відстань виявлення: 0-12 м
- Кут виявлення: 72°
- Вбудований динамік: потужність 1 Вт
- Вбудований мікрофон: радіус прослуховування до 10 м
- Будильник: містить сигнал динаміка, відео будильник, надсилання інформації, зображення та відео (потрібне під'єднання до хмарного сховища).
- Повноколірне нічне бачення: підтримується завдяки інфрачервоним світлодіодам (до 20 м) і білим світлодіодам (до 15 м).
Під'єднання й настроювання
- Увімкніть камеру та зачекайте 10-15 секунд до сигналу «Добро просимо на використання».
- Відкрийте програму CareCam PRO.
- Додайте пристрій, відсканувавши QR-код на камері.
- Виберіть дані Wi-Fi (тільки для мережі 2.4 G) і дочекайтеся завершення під'єднання.
Аксесуари в комплекті:
- Гвинти (2 шт.)
- Гумові заглушки (2 шт.)
- Водонепроникний ковпачок (1 шт.)
- Адаптер живлення (1 шт.)
Технічні характеристики:
- Живлення: DC 12V 2A
- Максимальна робоча потужність: <15W
- Операційна система: Android, iOS
- Роздільна здатність: 1920x1080 (2 групи по 4 МП)
- Локальна пам'ять: підтримка TF карт до 128GB
- Розміри: 158 x 108 мм
- Вага: 364 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 72 град. |
| Загальні | |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Вага | 364 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴








