
Зарядний пристрій 3 порти Usams US-CC180 triple GaN 1 A + 2C 65 W 5A біле
1 829 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16088
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій швидкісний 3 виходи Usams US-CC180 triple GaN USB-A + 2*USB-C 65 W 5A біле
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC180 65 W ACC 3 Ports GaN — високотехнологічне рішення для всіх ваших електронних пристроїв. Обладнаний інноваційним чипом GaN (нітрид галію), пристрій пропонує чудову ефективність із низьким тепловиділенням. За допомогою трьох портів — один USB і два Type-C — це потужний зарядний пристрій із 65W може одночасно заряджати ваш ноутбук, смартфон і планшет. Адаптивна технологія розпізнає під'єднаний пристрій і автоматично налаштовує вихідну потужність, забезпечуючи оптимальне й безпечне заряджання. Пристрій підтримує швидке заряджання PD і QC, що робить його універсальним рішенням як для продукції Apple, так і для пристроїв на Android.
ОСОБЛИВОСТІ СІТОВИЙ ЗАРЯДНОГО СТРОЮ USAMS US-CC180 65W ACC 3 PORTS GAN:
- Нітрид галію забезпечує низьке тепловиділення та високу ефективність, роблячи пристрій компактнішим і надійнішим;
- інтелектуальна технологія автоматично зіставляє необхідну вихідну потужність із під'єднаним пристроєм;
- висока потужність 65W ідеально підходить для підзаряджання широкого спектра пристроїв, включно з ноутбуками та планшетами;
- працює з безліччю різних пристроїв, що підтримують заряджання через USB-C або USB-A, пропонуючи високу гнучкість і зручність;
- підтримує безліч стандартів швидкого заряджання, що робить його універсальним рішенням для різних пристроїв;
- Автоматичні системи захисту від перегрівання та перезаряджання для безпечного й ефективного використання.
Артикул CC180TC02
id df-142983 dm-104364
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 1 829 ₴




