
Зарядний пристрій — блок адаптер MOTOROLA MC-1252 125 W GaN USB + комплект із кабелем 1 метр
2 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36479
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій Motorola 125W GaN USB + кабель 1 м Black
MOTOROLA: супершвидке заряджання
Мережевий зарядний пристрій MOTOROLA 125W GaN з підтримкою швидкого заряджання за протоколом Quick Charge допоможе дуже швидко поповнити заряд будь-якого сумісного мобільного пристрою. У разі вихідної потужності до 125 Вт пристрій підходить для підзаряджання смартфонів і планшетів, ігрових консолей, портативної акустики та потужних пристроїв, як-от ноутбуки. Технологія GaNFast і вбудований інтелектуальний захист забезпечують не тільки супершвидку, але й безпечну підзарядку без перегрівання.
Ефективне підзаряджання за технологією GаN
Адаптер MOTOROLA 125W GaN з вихідним роз'ємом USB Type-C здатний дуже швидко зарядити будь-який мобільний пристрій, обладнаний сумісним роз'ємом. Сучасна технологія GaNFast використовує новий тип напівпровідникового матеріалу — нітрид галію. Чипи на його основі підтримують оптимальний баланс між розміром, продуктивністю й безпекою. Менша кількість компонентів, які використовуються в підзаряджанні нового покоління, робить адаптер набагато компактнішим. Термостійкий матеріал дає змогу підтримувати безпечну робочу температуру впродовж усього часу підзаряджання.
Практичний дизайн
Зарядний пристрій MOTOROLA 125W GaN укладений у лаконічний тонкий корпус, який можна легко під'єднати до блока розеток. Дріт, що йде в комплекті, позбавляє потреби додатково підбирати аксесуари. Дріт з інтерфейсом під'єднання USB Type-C і завдовжки 1 м укладений у гнучку та міцну оболонку: він чудово витримує перенесення в змотаному стані та вигини під час підзаряджання.
Підтримка Quick Charge
Завдяки підтримці протоколу швидкого заряджання Quick Charge 3.0 зарядний пристрій MOTOROLA 125W GaN підходить для підзаряджання будь-яких сучасних пристроїв, що підтримують відповідний протокол. Вихідна потужність до 125 Вт і сила струму до 6.52 А дають змогу швидко заряджати ноутбуки та іншу потужну техніку.
Артикул MC-1252
id ci-1076290 iva-001012038883
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 125 Вт |
| Потужність | 125 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики: | |
| Швидка зарядка QC|PD | QC/QC2.0/QC3.0, PD |
- Ціна: 2 950 ₴











