
Накопитель SSD Kingston DC600M 3840GB 2.5" SATA 3 TLC SEDC600M/3840G
101 370 ₴
79 779 ₴
- В наявності
- Код: 32234
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопитель SSD Kingston DC600M 3840GB 2.5" SATA 3 TLC SEDC600M/3840G
SSD SEDC600M/3840G серії Kingston Data Center 600M — це індустріальний твердотільний накопичувач, призначений для експлуатації в стоячних серверах великого обсягу центрів оброблення даних, насамперед для завдань зі змішаним навантаженням — наприклад, для штучного інтелекту, аналітики великих даних, зберігання даних, машинного навчання або операційних баз даних, особливо коли є серйозні вимоги щодо надійності та довговічності.
Твердотільний накопичувач DC600M оптимізований під змішані навантаження з дотриманням жорстких вимог за QoS, зокрема, стабільності затримок і швидкості обміну для забезпечення угод про рівень обслуговування. Він обладнаний вбудованим апаратним захистом від втрати живлення, реалізованої на резервних конденсаторах, що забезпечують живлення для захисту даних у разі несподіваного збою живлення. Такий захист знижує ризик втрати даних і забезпечує успішну повторну ініціативу диска під час наступного запуску системи. Завдяки передбаченим низьким затримкам у широкому діапазоні робочих навантажень читання й запису DC600M стане в пригоді системним інтегратораторам, провайдерам хмарних послуг і в гіпермасштабних центрах оброблення даних. Накопичувачі DC500M забезпечені лімітованою п'ятирічною гарантією, безплатною технічною підтримкою й легендарною надійністю від Kingston
Артикул SEDC600M/3840G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 3840 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 530 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 71 г |
- Ціна: 79 779 ₴



