
Переносний накопичувач — зовнішній жорсткий диск 4 ТБ — ADATA HV320 4TB Slim USB 3.2 Gen1 (чорний)
7 961 ₴
7 358 ₴
- В наявності
- Код: 51323
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жесткий диск ADATA HV320 4TB AHV320-4TU31-CBK 2.5 USB 3.2 External Black
Дуже тонкий
Переносити великі масиви даних стало неймовірно просто. Пристрій HV320 завтовшки всього 10.7 мм і місткістю 1 ТБ і 2 ТБ легко поміщається в задній кишені.
Приємне оформлення
Передня кришка HV320 має стильне матове покриття, приємне на вигляд і на дотик. У поєднанні з елегантною глянсовою рамкою жорсткий диск виглядає дуже привабливо.
Достатня місткість пам'яті
В епоху відеозаписів 4K та інших матеріалів високої роздільної здатності з великою кількістю гігабайтів вам більше не доведеться зменшувати їхній розмір.
Датчики ударів
У разі падіння або ударів жорсткого диска можуть виникнути помилки та пошкоджені сектори. Модель HV320 обладнана датчиками ударів, які сповіщають користувача про наявність ударів або тряски за допомогою червоної лампочки індикатора.
Безпека даних завдяки шифруванню на основі алгоритму AES
Шифрування на основі алгоритму AES з довжиною ключа 256 бітів забезпечує захист даних паролем і зберігає їх від сторонніх очей.
Призначено для ігрової консолі
HV320 підтримує під'єднання до ігрових консолей і може використовуватися як резервне сховище ігор, які не використовуються зараз.
*Фактичний час завантаження залежить від конкретної гри. Для роботи з ігровими консолями зовнішньому твердотільному накопичувачу може знадобитися переформатування.
**Підтримка зовнішніх запам'ятовувальних пристроїв залежить від конкретної ігрової консолі.
Артикул AHV320-4TU31-CBK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 110 Мб/сек |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125.7 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 245.6 г |
- Ціна: 7 358 ₴







