
Зарядний пристрій — адаптер живлення 35 W Dual USB-C Port Compact Power Adapter (MNWM3)
4 545 ₴
2 806 ₴
- В наявності
- Код: 16204
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій — адаптер блок 35 W Dual USB-C Port Compact Power Adapter для Apple (MNWM3-HC)
Тип — СЗП, зарядний блок, Адаптер мережевий
Клас якості - HC - High C0py
Компактний і потужний пристрій, спеціально розроблений для швидкого й ефективного заряджання ваших ґаджетів.
Аксесуар має надійний захист від перевантаження, короткого замикання й перегрівання, що робить його безпечним у використанні.
А портативний дизайн дає змогу вам легко брати його із собою в подорожі та використовувати в будь-якому місці, де є розетка.
2 виходи USB-C
Потужність 35 ватів
Повна назва Dual USB-C Port Compact 35W
Аритикул MNWM3-HC
id mbks-00-00008341 mbks-00-00008340 kok-054994 arm-26050 kok-055027 - us plug
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxconn |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 2 806 ₴





