
IP камера Imou Rex 3D GS2DP-5KOW 5MP
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 16237
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP камера Imou Rex 3D 5mp GS2DP-5KOW
Компактна камера відеоспостереження IMOU Rex-3D 5MP знімає чітке 5-мегапіксельне відео в режимі реального часу, а завдяки кутам повороту до 355° по горизонталі та до 90° по вертикалі — захоплює практично кожен куточок приміщення.
Функція виявлення собак автоматично виявляє людську форму, тоді як функція інтелектуального стеження слідуватиме за рухомим об'єктом і миттєво відправляти повідомлення на ваш смартфон.
Вам потрібна конфіденційність? Це гарантує вам спеціальний режим, який автоматично закриватиме об'єктив, коли ви перебуваєте вдома.
REX просто активно захищає те, що вам дійсно дорого!
Роздільна здатність 5МП
Стандарт стиснення H.265
Лінза 3,6 мм (фокус)
Датчик зображення 1/3” КМОП
Кути огляду 79°(Г), 44°(В), 94°(Г)
Нічне бачення
Інфрачервоний діапазон 10 м з інтелектуальною інфрачервоною технологією
Сховище
Підтримує карти MicroSD обсягом до 256 ГБ.
Вбудований динамік, мікрофон (двобічний зв'язок)
Підтримка панорамування Так (0~355° по горизонталі та 0~90° по вертикалі)
Мережа
- LAN
- Wi-Fi: вбудований Wi-Fi 6 (2,4 ГГц)
Onvif Да
Функції
- Виявлення руху.
- Виявлення людини.
- Розумне відстеження.
- Виявлення звуку.
- Активне сповіщення сиреною у разі виявлення порушника.
Водонепроникна, вандалозахищена — Ні
Блок живлення DC5V 1.5A, споживана потужність <3.89W
reu-00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Загальні | |
| Кут повороту | 355 град. |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 108 мм |
| Вага | 250 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 700 ₴








