-17%

SSD накопичувач зовнішній Samsung T7 Shield 1 TB (MU-PE1T0S)
12 890 ₴
10 671 ₴
- В наявності
- Код: 32292
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач зовнішній Samsung T7 Shield 1 TB (MU-PE1T0S)
Об'єм 1 Tb
Інтерфейс USB 3.2
Форм-фактор зовнішній
Швидкість записування 1000 Mb/s, Чуття 1050 Mb/с
Розміри 88 x 59 x 13 мм, Вага 98 г
Модель T7 Shield, є найміцнішим портативним твердотільним накопичувачем на цей момент. Пристрій захищений від води та пилу (IP65) і здатний витримати падіння з висоти до 3 метрів.
Артикул МU-PE1T0S
id sta-to-009
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1050 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 98 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 671 ₴





