
Адаптер живлення 3 порти (виходу) BOROFONE BN11 Imperial PD100W three-port (2C1A) білий
1 752 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51413
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій BOROFONE BN11 Imperial PD 100 W three-port 2C1A charger QC White
BOROFONE BN11 Imperial PD100W three-port(2C1A) charger White — мережевий зарядний пристрій із загальною потужністю 100 W, обладнаний трьома вихідними портами — двома Type-C та одним USB-A.
Кожен роз'єм підтримує швидке заряджання за протоколами PD, QC, AFC і FCP, максимальна потужність на виході одного з Type-C дорівнює 100 W, а USB-A — 30 W.
Ключовим аспектом зарядного пристрою BOROFONE BN11 є його безпека. Вбудовані механізми захисту гарантують безпечне заряджання, захищаючи пристрої від перенапруги, перегрівання, короткого замикання та інших потенційних небезпек. Це забезпечує довговічність як найзаряднішого пристрою, так і пристроїв, що заряджаються.
Ергономічний дизайн і міцна конструкція роблять BOROFONE BN11 надійним і довгостроковим рішенням для всіх ваших зарядних потреб.
Артикул 6941991103773
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 1 752 ₴








