
Зарядний адаптер — блок 1 порт Hoco CS11A 1 USB 2.1 А зарядний пристрій білий
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16301
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS11A USB білий
Один із найдешевших варіантів на ринку
Корпус реалізований із міцної комбінації ABS пластику та полікарбонату.
На нижньому торці пристрою розкладено нікельовану мережеву вилку для його під'єднання до розетки стандарту EU з напругою на виході 100-240V.
На верхній панелі розміщено роз'єм USB, потужність на виході якого може досягати 10.5 W (5V/2.1A).
Безпека процесу заряджання та стабільність вихідної потужності забезпечуються системою захисту від перегрівання, стрибків напруги, перевантаження та короткого замикання.
Особливість — один із найдешевших блоків живлення
Білий колір
Артикул 6942007603553
id mast-43736
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
- Ціна: 174 ₴




