
Зарядний адаптер — блок живлення Essager 320 W GaN YMX-320 4U+4C (8 виходів)
1 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51449
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення Type-c зарядний пристрій 4 USB-A і 4 Type-C ESSAGER YMX-320W Хаб GaN 320W
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER YMX-320W — це багатофункціональне заряджання з 8 портами для різних пристроїв. Чудово підходить для користувачів, які мають кілька різних ґаджетів і потребують одного універсального рішення для заряджання.
Пристрій має компактні розміри, що дає змогу зручно розмістити його на робочому столі, в офісі або використовувати в подорожах. Висока потужність, підтримка швидкого заряджання та зручний дизайн роблять її чудовим вибором для використання вдома, в офісі або в подорожі.
Особливості:
- Має 4 порти USB Type-C і 4 порти USB-A.
- Обладнаний PPS, PD3.0, QC4.0, SCP, FCP, AFC та іншими протоколами швидкого заряджання.
- Технологія GaN: вища швидкість відгуку, висока енергоефективність, вища щільність потужності, покращене розсіювання тепла.
- Захист від перевантаження за струмом, антистатичний захист, захист від перерозряджання, захист від перевантаження за напругою, захист від перегрівання, захист від короткого замикання.
- Широка сумісність.
Характеристики:
- Розмір: приблизно 10.7 х 7.2 х 3.4 см.
- Довжина кабелю: приблизно 1 м.
- Матеріал: АБС + PC.
- Колір: сірий.
- Вхід: AC 100-240В, 50/60 Гц, 1.8A макс.
- Вихід: USB-C1: 5В-3A, 9В-3A, 12В-3A, 15В-3A, 20В-5A, 100 Вт макс.
- USB-C2/C3: 5В-3A, 9В-3A, 12В-3A, 15В-3A, 20В-3.25A 65 Вт макс.
- USB-C4: 5В-3A, 9В-2.22A, 12В-1.67A 20 Вт макс.
- USB-A: 5В-3A, 9В-2A, 12В-1.5A 18 Вт макс.
- Загальна потужність: 320 Вт макс.
- Штекер: ЄС.
Комплектація
- 1 х зарядний пристрій.
Внимание!
- Виробник товару також залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в конструкцію, зовнішній вигляд, комплектацію та характеристики товару.
- Через кольоропередавання на різних пристроях, живий колір виробу може відрізнятися.
- Розмір товару може відрізнятися через ручне вимірювання.
Артикул YMX-320
id kos-058
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип роз'єму | USB |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Сила струму | 5 А |
| Функція бездротової зарядки | Немає |
| Швидка зарядка | Да |
| Потужність | 320 Вт |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип | Мережевий |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Номінальна сила струму | 3.0 |
| Вид | Адаптер живлення (хаб) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴











