
Адаптер Powerline Fast Ethernet TP-LINK TL-WPA4220 Extender Kit (500 mbit) 2xLAN
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 51528
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект адаптерів PowerLine TP-LINK TL-WPA4220KIT AV600 з підтримкою Wi-Fi
TL-WPA4220 KIT — Базовий комплект адаптерів Powerline-стандарту AV500 з функцією підсилювача бездротового сигналу, швидкість до 300 Мбіт/с
- Прекрасне розширення зони покриття бездротового сигналу одним натисканням — кнопка Wi-Fi Clone спрощує настроювання бездротової мережі та сприяє формуванню об'єднаної домашньої мережі.
- Стандарт HomePlug AV дає змогу здійснювати передавання даних на швидкості до 500 Мбіт/с через активну домашню електромережу, ідеально підходить для безперебійного онлайн-перегляду відео високої чіткості, 3D-відео, а також онлайн-ігор.
- Збільште зону бездротового з'єднання на швидкості до 300 Мбіт/с у раніше недоступних зонах вашого будинку або офісу.
Розширення зони бездротового з'єднання натисканням однієї кнопки
TL-WPA4220 може автоматично копіювати ім'я мережі (SSID) і пароль маршрутизатора одним натисканням кнопки Wi-Fi Clone. Далі ви можете помістити адаптер у будь-яке зручне вам місце, де необхідний дротовий або бездротовий доступ, і насолоджуватися безперервною роботою всередині вашої домашньої або робочої мережі.
Артикул TL-WPA4220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11a/b/g |
| Швидкість з'єднання | 100 |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 2 |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11b/g/n |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴







