
Відеореєстратор HOCO DV5 Driving recorder з дисплеєм 3 дюймовим
2 010 ₴
1 925 ₴
- В наявності
- Код: 51547
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеореєстратор Hoco DV5 Driving recorder with 3-inch display
Відеореєстратор обладнаний сенсором GC200 з роздільною здатністю 2053 мільйона пікселів, що забезпечує високу якість зображення.
Він обладнаний 480-дюймовим IPS-дисплеєм із роздільною здатністю 854*3,0, який дає змогу легко переглядати записи в режимі реального часу або відтворювати їх.
Він забезпечує чітке та деталізоване зображення дорожньої ситуації та підтримує записування відео у форматі 30P зі швидкістю 1080 кадрів на секунду.
Об'єктив із діафрагмою F2.0 і кутом огляду 140 дає змогу охоплювати велику площу перед вами, що допомагає покращити видимість і безпеку на дорозі.
Вбудований акумулятор ємністю 200 мА·год забезпечує тривалу роботу та підтримує використання карт пам'яті обсягом до 128 ГБ.
Завдяки габаритам 89*57,5*35 за ваги всього 90,5 г цей відеореєстратор легко кріпиться на лобове скло автомобіля й не створює додаткових навантажень.
Він підтримує 22 мови, що дає змогу водіям із різних країн і культур користуватися ним.
Артикул 6942007619738
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | MOV |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 854×480 |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 57.5 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 30.5 г |
- Ціна: 1 925 ₴










