
Екшн-камера Insta360 Ace Pro (CINSAAJA)
21 500 ₴
20 786 ₴
- В наявності
- Код: 51555
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеокамера Insta360 Ace Pro Standalone (CINSAAJA)
Класична екшн-камера з максимальною роздільною здатністю відео 8K. Розроблено спільно з компанією Leica. Має відкидний екран і захист від води на глибині до 10 м. Датчик об'єктива більшого розміру забезпечує найкращу якість зображення аж до розширення 8K. Спеціальний AI-чип забезпечує виняткову чіткість за слабкого освітлення.
Приголомшлива чіткість в Active HDR і ефектне уповільнення 120 кадрів на секунду. Пружність керування й перегляду матеріалу з відкидним екраном. Корпус має водонепроникність до 10 м, ударостійкість і високу автономність до 100 хвилин на одному заряді. Плавність зображення забезпечує цифрова стабілізація Insta360. Можна налаштувати постфактум.
Insta360 Ace Pro обладнана передовим у своїй сфері сенсором об'єктива, розробленим спільно з компанією Leica. Його збільшені розміри сприяють вловлюванню більшої кількості світла. Як результат, роздільна здатність відео була підвищена до 8K, а саме зображення має найкращий динамічний діапазон.
Режим експозиції:
- Авто
- Ручний
- Пріоритет витримки
- ISO-приорит
Баланс білого: 2000 - 10000K
Режим відеозапису:
- Стандартний
- Відеореєстрація
- Active HDR
- Timelapse
- Slow-mo
- TimeShift
- Starlapse
- FreeFrame
- PureVideo
- Аналітер — H.264, H.265
- Формат MP4
- Max бітрейт, Мбіт/с — 170
Режим фотографування:
- Одинична фото
- Серійне знімання
- Інтервалне знімання
- HDR-фото
Фото-розширення:
- 48MP (8064 x 6048, 4:3)
- 36MP (8064 x 4536, 16:9)
- 12MP (4032 x 3024, 4:3)
- 9MP (4032 x 2264, 16:9)
- Формат JPEG, RAW (DNG)
- ISO-діапазон 100~6400
Записування аудіо:
- Кількість мікрофонів 3
- Формат аудіокодування ААС
- Зменшення шуму вітру
- Підвищення спрямованості
- Стерео
Артикул CINSAAJA
id ska-75535
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | HD, Full HD, 4K UHD |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1650 мА/год |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Вхід/Вихід | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2.4 " |
| Стабілізація зображення | Оптична |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 71.9 мм |
| Висота | 52.15 мм |
| Глибина | 38.5 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 20 786 ₴










