Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256 GB Obsidian (версія US)
40 332 ₴
30 004 ₴
- В наявності
- Код: 51558
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мобільний телефон Google Pixel 8 Pro 12/256 GB Obsidian US
Серія Google Pixel — справжня темна конячка ринку смартфонів-фагманів, яка з кожним роком захоплює все нові та нові позиції, у популярності наближаючись до таких гігантів, як Епл і Самсунг. Саме на Pixel 8 Pro фахівці Google зробили основну ставку 2023-го року і завдяки чудовим поліпшенням "начинки" й операційної системи та камері професійного рівня, флагманському смартфону вдалося стати справжнім козирем в арсеналі компанії.
Дизайн Google Pixel 8 Pro
Google Pixel 8 Pro вносить мінорні зміни в зовнішність свого попередника, зберігаючи загальну стилістику, яка вже закріпилася за цією серією. Так, головною відмінністю між останніми поколіннями стало матове покриття новинки, завдяки якому вона стала менш вразливою до подряпин, а також зручніше сидить у руці.
Крім цього, дизайн Pixel 8 Pro не має кардинального вигляду. Він має привабливий вигляд, міцну конструкцію й рейтинг захисту від пилу та води IP68 — всі ті якості, яких варто очікувати від флагманського телефона. Як і більшості лінійок із підзаголовком "Про", Pixel 8 Pro бракує цікавих варіантів кольорів корпусу, проте ґаджет цілком це нівелює своїм преміальним виглядом.
Дисплей смартфона Pixel 8 Pro
Однією з найбільших вад Pixel 7 Pro був його дисплей, який банально не був таким же яскравим, як його конкуренти. Тому цього року Google зробили все, щоб змінити це. І за допомогою 6.7-дюймового дисплея Super Actua Pixel 8 Pro з роздільною здатністю 1344 x 2992 і максимальною яскравістю 2400 компанії це цілком вдалося.
Дисплей новинки Гугл не просто став одним із найяскравіших, перевершуючи поточні флагмани Епл і Самсунг, але й у принципі найкрасивіший — з цією OLED-панеллю з адаптивною частотою оновлення 1-120 Гц ви отримаєте всю повноту вражень від перегляду улюблених серіалів або фільмів та ігор.
Камера Google Pixel 8 Pro
Оригінальний смартфон Google Pixel 8 Pro обладнаний 4 камерами — "фронталкою" для селфі та потрійною системою камер на задній панелі. Згідно з найкращими тенденціями професійних смартфонів, система камер складається з 3 датчиків — 50-мегапіксельного основного, 48-мегапіксельного надширококутного та 48-мегапіксельного телеоб'єктива з 5-кратним оптичним збільшенням.
Найбільшою зміною 2023-го року для Pixel Pro стала надширока камера, яка еволюціонувала до 48 мегапікселів, порівнюючи з 12-мегапіксельною камерою Pixel 7 Pro. Це гарантує найкращу якість знятого контенту в поганих умовах освітлення, деталізованіші селфі та найкраще оптичне масштабування в цьому ціновому сегменті. Камери Pixel 8 Pro впевнено можна назвати найкращими за всю історію Google, якщо не цілого ринку смартфонів загалом, адже вони здатні похвалитися не тільки чудовим апаратним, а й програмним забезпеченням.
Так, смартфон може знімати HDR-відео як 4К за 60 к/с, створювати деталізовані 50 МП фото та відкриває доступ до чималого арсеналу розумних функцій для оброблення матеріалу, зокрема зміни положення об'єктів у кадрі, видалення сторонніх шумів з роликів та інших цікавих "фішок", посилених алгоритмами штучного інтелекту.
Процесор і можливості смартфона Google Pixel 8 Pro
Працює Google Pixel 8 Pro на базі Tensor G3 — найшвидшого процесора за всю історію бренда. Підхід до його створення трохи відрізняється від чипів A17 Pro від Apple і Snapdragon 8 Gen 2 від Qualcomm.
Тоді як конкуренти фокусувалися на накопиченні потужності, яка не має очевидного практичного застосування, Гугл вибрали хитрість, яка полягає в поліпшенні машинного навчання смартфона. Завдяки цьому Google Pixel 8 Pro має безліч унікальних функцій штучного інтелекту, зокрема вже описані інструменти камери, яких ви не знайдете в айфон або Galaxy S23.
Ще одним ексклюзивом Google Pixel 8 Pro є температурний датчик. Він розміщений на задній панелі смартфона та може застосовуватися для визначення температури скла, дерева, металу тощо. Також Google впроваджує підтримку Wi-Fi 7 в Pixel 8 Pro.
Акумулятор і автономність
Pixel 8 Pro постачається з акумулятором на 5050 мА·год, який у поєднанні з енергоефективністю Tensor G3 здатний подарувати цілий день автономної роботи. Смартфон підтримує бездротове заряджання 23 Вт і класичну дротову 30 Вт, за використання якого заряджається від 0 до 50% за 30 хвилин.
id ska-67767
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Google Pixel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | LTPO OLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1344x2992 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 489 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Google Tensor G3 |
| Кількість ядер | 9 |
| Відеопроцесор | Mali-G715 MC7 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, USB Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5050 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 30 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.6 мм |
| Ширина | 76.5 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Вага | 213 г |
- Ціна: 30 004 ₴


