
Екшн камера Insta360 X3 (CINSAAQB) чорна
21 900 ₴
- В наявності
- Код: 51557
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екшн-камера Insta360 X3 (CINSAAQB) EU
Просто знімай, а ракурс знайдеться потім
X3 знімає насичені 360° відео в 5,7K, так що ви не проґавите ані моменту. Якщо X3 під рукою — ваші творчі можливості безмежні. Просто встановіть камеру на тримач, натисніть «Запис», а потім виберіть найкращі ракурси, використовуючи зрозумілі інструменти рефреймінгу в застосунку Insta360 на основі ШІ. Діліться одним дотиком — абсолютно без втрати якості, на будь-якій соціальній платформі.Найбільша кількість мегапікселів
Нові 1/2-дюймові 48-мегапіксельні сенсори X3 мають ще більше пікселів для поліпшеної чіткості та деталізації зображення навіть за слабкого освітлення. Найбільша кількість мегапікселів серед 360° екшн-камер. Знімайте фотографії на 360 зі ще більшою деталізацією. Покажіть деталі. Інноваційний режим HDR для стабілізованих відео. У складних умовах освітлення режим Active HDR розкриває деталі світла та тіні, які інші екшн-камери впускають.Тип від першої особи в 4K
Виберіть об'єктив, щоб знімати ширококутні кадри, як на екшн-камеру. Максимальна роздільна здатність 4K 30 к/сек або надзвичайно широкий 170° огляд у 2,7K-MaxView. Ваші кадри з краєвидом від першої особи ще ніколи не мали такого гарного вигляду. Режим Я. Ліцезріть себе за 60 к/сек. Спробуйте абсолютно новий режим «Я», у якому в кадрі тільки ви. Зафіксуйте себе без жодної селфі-палиці зі швидкістю 60 кадрів на секунду для епічних сло-мо. Не потрібно нічого міняти, просто залишайтеся в кадрі!Неймовірний вигляд від третьої особи
Невидима селфі-палиця зникне під час редагування, що дасть вам змогу створювати відео з висоти пташиного польоту та від третьої особи, які можливі тільки з екшн-камерою 360°. Немає дрона, немає проблем! Стабілізація FlowState. Плавність попри все. Доглядові стежки та великі хвилі не біда для провідної системи стабілізації зображення в екшн-камері X3. FlowState забезпечує плавність відео, попри все.І ще гора функцій
Відкрийте новий рівень стабілізації зображення в екшн-камерах. Літаєте ви на параплані або катаєтеся на американських гірках, функція 360 Horizon Lock завжди тримає ваші відео на рівні. Пришвидшіть час у чудовому 8K. Знімайте 360-градусні 8K відеоролики на новому рівні, у чудовій якості, завдяки великому новому сенсору на X3. Шарумо на рівні матриці. Перенесіться в матрицю з уповільненим зніманням 4K120к/сек або 3K180к/сек. З вищою роздільною здатністю і частотою кадрів, Булет-тайм тепер має більш кінематографічний вигляд, ніж будь-коли. Не проґавте не єдиного моменту. Зніміть 15 або 30 секунд матеріалу ще до того, як ви натиснете кнопку запису! Ви ніколи не проґавите важливий момент.Повністю оновлений, захопливий звук
4 мікрофони та новий покращений алгоритм гарантують, що звук на камері X3 буде чітким, природним і збалансованим. З оновленим режимом Direction Focus звук слідуватиме за кадром навіть під час рефреймінгу.Екшн-камера для шанувальників води
Опустіть X3 на глибину до 10 м прямо з коробки. Візьміть Футляр для дайвінгу, щоб створювати безшовні 360-градусні відео під водою, на глибині до 50 м. 360-градусна екшн-камера, яка не боїться передряг. На X3 встановлений сенсорний екран, покритий міцним загартованим склом, а також можливе використання Магнітних захисних скел для додаткового захисту об'єктива. Масивний сенсорний екран Да, це надяскравий 2,29-дюймовий сенсорний екран із надійним захистом із загартованого скла. Призначений для перегляду світлин і відео в неперевершеній якості.Voice Control 2.0 + просте керування і здорова батарея
Великі чутливі кнопки з вібрацією для чіткого підтвердження натискання, прості у використанні, навіть у русі або в рукавичках. Командуєте тільки ви. Коли ваша камера поза досяжністю, новий алгоритм голосового керування спрощує керування X3. З новим — ще більш ємним акумулятором ємністю 1800 мА·год, вас ніщо не зупинить.
Артикул CINSAAQB
id ska-75544
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD, Full HD, 4K UHD |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Матриця | |
| Фізичний розмір матриці | 1/2" |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2.29 " |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 114 мм |
| Глибина | 33.1 мм |
| Вага | 180 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 900 ₴








