Зарядний пристрій Hoco CS33a 30W адаптер живлення 3 виходи
Мережевий адаптер Hoco CS33a забезпечує ефективне заряджання Ваших девайсів.
Пристрій має вихідну потужність 30 Вт і силу струму до 3 А.
ЗЗП підтримує протоколи швидкого заряджання QC і PD, забезпечуючи оптимальні умови для заряджання сучасних ґаджетів. Є багаторівнева система захисту від перегрівання, перевантаження та короткого замикання.
Мережевий зарядний пристрій Hoco пропонує високоефективне та швидке заряджання для ваших пристроїв. Компактні розміри та легка вага роблять його ідеальним для повсякденного використання й подорожей.
Особливості:
- Стильний 3-портовий дизайн
- Матеріал: вогнестійкий полікарбонат
- Вихідна потужність: Type-C 30W (PD/QC/FCP/AFC)
EAN 6942007617512
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴







