Портативний SSD Patriot Transporter 4TB Type-C (PTP4TBPEC)
Patriot Transporter External Portable SSD розроблений зі зручністю і високою продуктивністю, що ідеально підходить для професіоналів, творців контенту та шанувальників ігор.
Завдяки простому використанню інтерфейсу, можливості plug-and-play та конструкції без драйверів Transporter Portable SSD забезпечує доступ із будь-якої системи. Накопичувач сумісний із високошвидкісним USB 3.2, попередніми версіями USB і підтримує поточні та попередні операційні системи Windows і MacOS. Це по-справжньому універсальне рішення для зберігання даних!
Продуктивність SSD-накопичувача розрахована на будь-яке робоче навантаження з високою послідовною швидкістю читання до 1000 МБ/с і швидкістю записування до 1000 МБ/с.
Transporter Portable SSD — це ідеальний баланс універсальності, узгодженості, зручності та продуктивності.
Артикул PTP4TBPEC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 43 г |
- Ціна: 21 020 ₴






