
Проектор HOCO DT3 Smart electric focus projector(1080P Android version)
8 516 ₴
7 581 ₴
- В наявності
- Код: 32507
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Проектор HOCO DT3 Smart electric focus projector(1080P Android version)
Перетворіть будь-який простір на справжній кінотеатр із портативним проєктором Hoco DT3. Це ідеальний пристрій для розваг і робочих презентацій.
З функцією WiFi 2,4+5G і Bluetooth 5.0 під'єднання до пристроїв стає максимально зручним. Ви можете проєктувати контент із вашого смартфона, планшета або ноутбука без зайвих дротів.
До проєктора можна під'єднати комп'ютер, ігрову приставку, телефон або планшет за допомогою HDMI або AV-кабелю. Має інтерфейс USB і AUX-вихід для навушників.
Чудове передавання кольору, показує чітке та яскраве зображення. Є пульт дистанційного керування.
Артикул 6942007629669
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Клас пристрою | Портативний |
| Тип матриці | LCD |
| Інтерфейси | USB, HDMI |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Колір | Білий |
| Вид | Портативна |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 1.48 кг |
| Довжина | 247 мм |
- Ціна: 7 581 ₴









