
Камера відеоспостереження бездротова HOCO D7 Indoor HD camera 4MP 1440P 2.4 ГГц
1 154 ₴
1 036 ₴
- В наявності
- Код: 51594
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера відеоспостереження бездротова HOCO D7 Indoor HD camera 4MP 1440P 2.4 ГГц
Внутрішня камера HOCO D7 — це сучасний пристрій відеоспостереження, що забезпечує приголомшливу якість зображення з роздільною здатністю 2560 x 1440P. Завдяки передовим технологіям ця камера забезпечує чітку видимість як удень, так і вночі, що робить її чудовим вибором для домашнього відеоспостереження.
Функції інтелектуального нічного бачення
Обладнана функцією нічного бачення, камера Hoco D7 розширює свої можливості в слабо освітлених приміщеннях. Автоматичне перемикання IR-CUT гарантує, що зображення залишається чітким і деталізованим незалежно від умов освітлення.
Віддалений доступ і керування через мобільний застосунок
Ця камера дає змогу здійснювати віддалений моніторинг через мобільний застосунок, сумісний із системами iOS і Android. Це означає, що ви можете стежити за своїм будинком із будь-якої точки світу, що забезпечує вам душевний спокій, хай де ви будете.
Двосторонній аудіозв'язок
Hoco D7 обладнана функцією двостороннього аудіозв'язку, що дає змогу безперешкодно взаємодіяти з будь-якою людиною, що перебуває в зоні камери. Це ідеально підходить для спілкування зі членами сім'ї або навіть свійських тварин.
Водонепроникність і підтримка карт TF до 128 ГБ
Завдяки класу водонепроникності IP54 ця камера стійка до впливу пилу та бризок. Крім того, він підтримує карти TF місткістю до 128 ГБ, що дає змогу зберігати відео, не турбуючись про брак місця.
Технічні характеристики Hoco D7 Full HD
- Роздільна здатність: 2560x1440P;
- Тип камери: Внутрішня камера PTZ;
- Автоматичне перемикання IR-CUT: Так;
- Віддалений моніторинг: Так (iOS, Android);
- Двосторонній аудіозв'язок: Так;
- водонепроникність: IP54;
- Підтримка карт TF: до 128 ГБ;
- Розміри: 71,6 x 62 x 84,4 мм;
- вес: 66 р.
Артикул 6942007643580
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Кут повороту | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 71.6 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 84.4 мм |
| Вага | 66 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 036 ₴










