
Накопичувач SSD M.2 Apacer AS2280P4 1 TB 2280 PCIe 3.0x4 NVMe 3D TLC Read/Write: 3000/2000 MB/sec
8 983 ₴
6 732 ₴
- В наявності
- Код: 51609
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Apacer AS2280P4 1TB
Apacer AS2280P4 — це неймовірна швидкість і гарантія нових перемог.
Цей ультракомпактний SSD надає передові технології зберігання даних.
Він вирізняється такими перевагами:
•ґрунтовий рівномірний розподіл навантаження (Global Wear Leveling) — гарантія тривалого терміну експлуатації вашого SSD завдяки рівномірному розподілу навантаження на кожну комірку пам'яті.
• Bad Block Management — система автоматичного виявлення та ізоляції пошкоджених блоків, щоб ваші дані завжди були надійними.
• SMART — моніторинг і звітність про стан вашого SSD, що дає вам контроль над його роботою. • Керування у разі відмови живлення (Power Failure Management) — запобігає втраті даних у разі непередбачених відмов у харчуванні.
• TRIM — оптимізує продуктивність SSD, підтримуючи його в чудовій формі.
AS2280P4 має розмір лише 22×80×2,25 мм, що дає змогу максимально використовувати простір. Це ідеальний вибір для тонких ноутбуків, ігрових консолей і міні-ПК. Завдяки унікальній технології настроювання SSD від Apacer, швидкість читання/запису досягає 3000/2000 МБ/с, що забезпечує миттєвий доступ до ваших даних.
Насолоджуйтеся грою на високій швидкості й без затримок.
SSD AS2280P4 має вбудовану технологію захисту для забезпечення цілісності та стабільності даних, зберігаючи швидкість і надійність набагато довше!
Артикул AP1TBAS2280P4-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 3000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.25 мм |
| Вага | 6.8 г |
- Ціна: 6 732 ₴




